La cambe Deutse begrafplaats

Hier kunnen alle niet gerelateerde (off topic) onderwerpen behandeld worden. De normale gedragsregels en moderatie gelden ook hier.
Plaats reactie
erik arens

La cambe Deutse begrafplaats

Bericht door erik arens »

Hallo allemaal

Mijn grootste wens was om een keer naar la cambe te gaan naar het graf van michael witteman en zijn bemanning!!
Ben beroepchauffeur voor degene die dat nog niet wisten,en raad is wat er gebeurde,ik kreeg een rit naar normandie!!
En niet zomaar een lossen caen en laden in cherbourg!!
Ben donderdag vertrokken en vrijdag was ik daar dan,nadat ik in caen klaar was met laden ben ik via de n13 richting cherbourg gereden en zo was het dat ik langs alle plekjes kwam die ik graag een keer bekijken wil
Maar door tijd gebrek helaas niet kan bezoeken zoals omaha beach utah beach carentan enz enz.
Maar heb mijn wens laten uitkomen en ben op de terugweg gestopt op het deutse kriegsgraberstatte und friedenspark in la cambe!!
En ben toen aan het graf geweest van witteman en zijn bemanning!!
Het was zeeeer indrukwekkend om daar te zijn!!
Maar door tijd gebrek kon ik er niet lang blijven en ben na ongeveer een
uur weggegaan.
Heb nu besloten dat het tijd wordt om er heen te gaan en dan ales op mijn gemaak te bekijken!!
Het was een lange rit maar wel de moeite waardt

Greetz erik :wink:
harry hofstede

Bericht door harry hofstede »

:D hee erik,heeft het toch voordeel als je trucker bent,fijn voor je mazzelpik :lol: :lol: :lol:
John Canton

Bericht door John Canton »

Hoi Erik..

Moet een prachtige rit geweest zijn...en dan ook nog de buitenkans krijgen ,
om Wittmann`s laatste rustplek te mogen bezoeken....en dat "in de baas z`n tijd".... :mrgreen: ... :wink: uniek...
Lijkt me toch wel mooi om daar dan toch eens te mogen staan...
Niet om de "Nationaal Socialist-doctrine" en gruwelen te vergeten of weg te wuiven ,maar het is toch jammer dat er tijdens bevrijdingsdag ,
de Duitse gevallenen vaak toch enigzins vergeten worden en niet zo mogen herdacht zoals dat op "geallieerde" begraafplaatsen gedaan wordt....vooral niet in Duitsland zelf........ :?

Greetz...
sigismund koster

Bericht door sigismund koster »

Ik heb een tijdje terug een Normandie tour gedaan met een kennis van me en gebruik gemaakt van het toen en nu boek over Normandie, Heb de plek terug gevonden waar Wittmann samen met 4 andere Tigers is uitgeschakeld door de Canadezen (vlakbij petit ravin)
we hebben ook de plek gevonden vanwaaruit de Scherman firefly de Tigers heeft uitgeschakeld,er was een heleboel nog te vinden aan oude resten van ammo kisten en mortiergranaat verpakkingen.
ongelooflijke grote gebieden waren die fronten!
Plaats reactie

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast