Gearbox

Voor technische vragen en handige tips
Plaats reactie
Gebruikersavatar
jan vd poel
BTN Site Admin
Berichten: 2106
Lid geworden op: 04 jan 2005, 11:41
Locatie: Gemert
Contacteer:

Gearbox

Bericht door jan vd poel »

Onlangs bij Hobma zijn na zo'n 6 a 7 jaar intensief gebruik de gearboxen van m'n Sherman gesneuveld.
Meteen nieuwe besteld en ingebouwd, die hebben nu al een eerste battle achter de rug.

Ik herinnerde mij dat er eens een topic is geweest over vervangende tandwielsets. Gezocht op het forum en jawel: Tamiya #9415807.
Op internet gezocht en hier:http://www.rcbolide.com/acatalog/Commen_ant_par_9.html staan ze : 29.70euro ex verzenden.
Hmmm. De gearboxen die ik kocht waren $86 inclusief verzenden (59,30euro).

Het is dus goedkoper om complete gearboxen te kopen als losse tandwielen met daarbij nog een hoop werk om het in elkaar te prutsen.

Misschien dat iemand een goedkoper adresje heeft voor die tandwielsets??

Groet,
Jan
Wie vrijheid opoffert voor veiligheid is beiden niet waard.
(Benjamin Franklin)
Gebruikersavatar
Arthur Hermans
BTN Clublid
Berichten: 3468
Lid geworden op: 03 jan 2005, 20:40
Locatie: Wijchen
Contacteer:

Re: Gearbox

Bericht door Arthur Hermans »

Ikzelf heb nog nooit naar dat revisie setje gezocht.
Maar Als ik jou was zou ik wel de vertragingen uit elkaar halen en de glijlagers met Threadlock in de tandwielen lijmen.
Ik heb dat ook met de vertragingen van mijn Sherman gedaan. En afgelopen jaar bij een controle bijna geen slijtsporen aan de tandwielen te zien.
Gr,
Tuur.
Plaats reactie

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast