Pagina 1 van 1
Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 25 mei 2026, 14:23
door Brian Smits
Hoi iedereen, ik wist dit al een paar weken, maar kom er nu pas mee aan zetten door andere projecten en dingen. CoolBank zal volgende maand een 1:16 RC Opel Blitz uitbrengen! Er staat een video van op het CoolBank Wang YT kanaal en het ziet er veelbelovend uit. De controller is hetzelfde als die van hun andere tanks, maar het ziet er wel naar uit dat het de nodige upgrades heeft gehad. Ook lijkt het geluid luider te zijn en klinkt het anders dan hun standaard geluid. Ik had gevraagd aan de manager of ze al een prijsindicatie hebben en dit zal onder de 100 EUR zijn, iets wat het zeker wel waard zal maken voor mij om toe te voegen aan de collectie.
Ook heb ik de Sd.Kfz.222 benoemd in de titel hierboven. Dit doordat ik had gevraagd onder de video van de Opel Blitz naar voertuigen zoals de Pz.Kpfw. 38(t) en de Sd.Kfz. 222 waarop ik het antwoord kreeg dat hun volgende project de Sd.Kfz. 222 zal zijn! Jammer genoeg is er nog geen update over hun Matilda, maar dat stond wel gepland voor het einde van dit jaar.
Groet, Brian
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 27 mei 2026, 13:15
door jan vd poel
Veel nieuws.
Jammer dat er van Tamiya zo weinig komt tegenwoordig.
Groet,
Jan
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 27 mei 2026, 16:52
door Leonard Wielhouwer
Ik heb het filmpje gezien van die Opel Blitz,dat is wel een leuke toevoeging aan de collectie.Ook gewoon met de slinger aan de voorkant starten,dat hebben ze leuk bedacht
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 31 mei 2026, 18:44
door Chris van Ravesteijn
Hallo Brian,
ik zit zelf niet op Facebook, maar dit bericht vind ik wel héél leuk , die AAVP-7.
Denk die die wel zeker een plekje bij mij zal krijgen. ben benieuwd wat de prijs
van dag ding gaat worden???
Die Opel Blits voor onder 100 euro is ook leuk.
groet Chris
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 08 aug 2026, 15:41
door Brian Smits
Update over de Opel Blitz: Het zal in September op de markt komen. De reden dat het langer duurt is omdat de EU een nieuwe verpakkingswetgeving heeft, waardoor alles wat al in het magazijn stond herpakt moet worden en dus ook de productie omgegooid moet worden naar de nieuwe verpakking. Terwijl dat wordt gedaan zal CoolBank de tijd benutten om het een en ander te finetunen (het sturen van de Opel Blitz en het bandenontwerp).
Groetjes, Brian
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 08 aug 2026, 18:35
door Chris van Ravesteijn
Ja hoor,
die stomme wetgeving af en toe van de EU zorgt weer voor vertraging, zal het model dus weer duurder worden ??
Verpakkingen zoals deze zijn niet echt goedkoop, voegt toch weer een paar dollar toe !
Nou ja, toch gauw een krantenwijkje erbij pakken (grapje)
groet Chris
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 10 aug 2026, 12:32
door Brian Smits
Het model zelf wordt er gelukkig niet duurder op. Het kost alleen meer tijd, wat opzich wel goed is zodat CoolBank de Opel Blitz meer kan finetunen.
Groetjes, Brian
Re: Coolbank 1:16 Opel Blitz, Sd.Kfz. 222 en Matilda
Geplaatst: 10 aug 2026, 14:17
door Chris van Ravesteijn
Hoi Brian,
ik had diverse berichten nog eens nagelopen over die Mathilda en ergens dat het winter 2026 zou worden. Ik dacht nou dat was al in het begin van dit jaar aangezien de winters hier nooit aan het einde van het jaar beginnen ( sic) Dus zodoende dacht ik aan december.
Blij dat de prijs niet omhoog gaat.
groet Chris