Pagina 1 van 1

Foto's niet meer zichtbaar van Photobucket

Geplaatst: 02 jul 2017, 11:15
door Randy van de Poel
Allo,

Zoals jullie al hebben gemerkt zijn mijn foto's niet meer zichtbaar, dit komt door een recente aanpassing in de voorwaarde van photobucket.
Dit treft gebruikers die veel linken naar 3de partijen (fora's, website en dergelijke), mijn foto's zijn nog wel zichtbaar op photobucket zelf.
De afbeelding die nu in beeld komt verwijst naar de website van photobucket om een abonnement af te sluiten, schrik niet dit kost $ 399,- (dollar).
Dit vindt ik zelf een fors bedrag om de foto's zichtbaar te krijgen, er bestaand nog wel andere abonnements vormen maar deze laten niet toe om te linken naar 3de partijen.
http://photobucket.com/pricing

Het alternatief is om te kiezen voor een andere webhosting. Dit houdt het volgende in, alle geplaatste foto's via photobucket blijven dan zwart. Nu zal men denken alle foto's even overzetten en de IMG aanpassen en we zijn er, dit voor 4000 foto's.

Waarom hebben andere gebruikers hier geen last van, die hebben minder foto's op photobucket staan of werken met een andere partij.

Het probleem wat ik ervaar met photobucket is al kenbaar gemaakt bij het bestuur. We gaan samen kijken naar een oplossing.

Re: Foto's niet meer zichtbaar van Photobucket

Geplaatst: 02 jul 2017, 12:27
door Ad Wouterse
Hoi Randy,

Dit probleem bestaat voor iedereen met een "free account" .
Image linking en Third party linking werkt al een tijdje niet meer.
Jammer maar helaas. Exit photobucket : Hurted :

Re: Foto's niet meer zichtbaar van Photobucket

Geplaatst: 11 aug 2017, 20:23
door Randy van de Poel
Allo,

Om het probleem tijdelijk te omzeilen heb ik een nieuw account aangemaakt bij Myalbum.
Ik ga er momenteel geen tijd in steken om alle foto's over te zetten, daarbij werkt myalbum momenteel nog niet prettig voor mij. Om de foto's op het forum te krijgen mag ik van iedere foto een link selecteren. Dit ging voorheen stukken gemakkelijker.

Het bestuur en Randy hebben afgelopen meeting de problemen besproken. Beide hebben te kennen gegeven dat ze niet van plan zijn om het gevraagde bedrag te betalen.
Er is al wel gekeken naar een alternatief echter hiervoor is meer onderzoek nodig.
Het onderzoek loopt al, echter we zijn afhankelijk van meerdere personen. Ik hoop dat ze binnenkort positief nieuws hebben.