Pagina 1 van 1
Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 23 feb 2011, 20:00
door Randy van de Poel
Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 24 feb 2011, 11:48
door Martijn Deleij
leuk idee om middels een "studio" foto's te maken. Zijn goed gelukt en ziet er leuk uit.
Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 24 feb 2011, 17:31
door Eric van den Bungelaar
Is misschien wel een goed idee Martijn om studiofoto's te maken.
We kunnen een leuke setup maken van huisjes, een zwarte doek eronder/erachter en een leuke opstelling maken.
Wordt vervolgd.....
Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 24 feb 2011, 18:23
door Reinier Zwanink
en met een goede fotograaf scheelt dat ook een berg he

Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 26 feb 2011, 13:28
door Wessel Witvoet
We kunnen een leuke setup maken van huisjes, een zwarte doek eronder/erachter en een leuke opstelling maken.
Of we zorgen voor een mooie grauwe lucht als achtergrond (foto/schilderwerk) voor de studio, lijkt het net echt
Foto's zijn goed gelukt!
Was ook een hele leuke dag, vele "onderandere grote" projecten te zien (Reiniers trein bijna zo groot als zon joekel van een 1:100 slagschip

)
Zou leuk zijn als we vaker per jaar knutseldagen zouden krijgen.

Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 26 feb 2011, 16:52
door Ad Wouterse
Wessel Witvoet schreef:Zou leuk zijn als we vaker per jaar knutseldagen zouden krijgen.

Om met Eric te spreken, wordt vervolgd ..........

Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 09 mar 2011, 20:20
door Randy van de Poel
@ Martijn Deleij,
Thanks, Vindt dat ze ook goed gelukt zijn. Ondanks dat het de eerste keer betrof.
@ Wessel,
Met de lucht moet je wel goed opletten dat de belichting van het model overeenkomt met de achtergrond.
Anders krijg je het idee dat de foto is geshopt.
Re: Knutseldag 2011, Zetten
Geplaatst: 10 mar 2011, 08:43
door Eric van den Bungelaar
Bij komende bijeenkomst in Zetten gaan we een studio-opstelling maken. Ik zal het huisje weer meenemen en dit leuk aankleden. Mochten er nog anderen zijn die accessoires hebben die leuk staan in het decor, neem het dan mee. Dan maken we een leuke opstelling speciaal voor de fotoshoot. Iedereen kan zijn/haar tank of iets anders een plaatsje geven in het decor en foto's nemen met zijn/haar camera.
Misschien is het leuk om dit regelmatig te doen bij bijeenkomsten en iedere keer een andere scenery te bouwen. De mooiste foto's verdienen een plaatsje op de site.
Mvgr. Eric van den Bungelaar