Pagina 1 van 1
Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 06 feb 2011, 15:51
door Reinier Zwanink
multy tasking was toch iets met het werk toch
lijkt bij jou meer iets voor de hobby

of is dit je werk

Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 06 feb 2011, 16:11
door Wessel Witvoet
Haha ik weet, t zijn een hoop projecten waar ik nu mee bezig ben. gelukkig is de panther bijna af. De rest heeft geen haast.
Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 06 feb 2011, 16:42
door Reinier Zwanink
neem je nog wat mee ervan volgende week?
altijd leuk om projecten te zien van anderen

Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 06 feb 2011, 16:46
door Wessel Witvoet
allemaal eigenlijk

zie ik in zetten wel waar ik aan ga bouwen

Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 16 aug 2011, 19:25
door Karel Kestens
volg je wolverine project met belangstelling, had zoiets ook in mn achterhoofd voor later project
heel orginele converstie
sorry achilles, heb je die in La Roche en Andenne gezien bovenop de heuvel
Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 17 aug 2011, 10:05
door Wessel Witvoet
Zeer zeker heb ik die gezien. Ben er meerdere keren langs gekomen. Ik heb ook meteen een hoop detailfoto's genomen voor het project.
Leuk dat je het project volgt, ik hoop dat je ermee een hoop nuttige info mee opdoet voor je eigen Wolverine/Achilles voor als je die gaat bouwen!

Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 18 aug 2011, 00:30
door Wilco Bouwhuis
Vindt het maar knap Wessel, al die projecten.
(jammer dat nu ik weer terug thuis ben niet meer het uitzicht van afgelopen 2 weken in de ardennen heb )

Zit vlak bij Bouillon tegen de Franse grens op 'n camping lekker aan de Semoise, lekker aan de rivier.... draai me om... Dave Caenen

(wereld is klein, volgende keer toch maar voor de zekerheid 'n tankje meenemen... je weet maar nooit

)
Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 19 aug 2011, 10:51
door Wessel Witvoet
Ah boullion, zijn wij paar jaar terug ook nog geweest. Wilde we dit jaar ook nog doen maar we kwamen erachter dat 2 weken best snel om zijn. Er is ook nog zoveel te doen daar, ook non-WWII activiteiten. BTW, bij Celles (waar wij zaten) hebben ze tegenwoordig lekkere belgische friet bij de panther tank. Een aanrader! Lekker een frietje eten terwijl je geniet van het bestuderen van de panther.

(je kan zelfs de maybach motor bewonderen vanaf het gat in de achterkant

) Een aanrader!
Re: M10 wolverine/achilles
Geplaatst: 24 aug 2011, 17:14
door Karel Kestens
wij hadden er drie jaar geleden chalet gehuurd in barveaux net 2 a 3 km daarvandaan volgend jaar gaan we er veertien dagen heen